Twój doradca i przewodnik w dziedzinie ubezpieczeń

Oferta Agenta Ubezpieczeniowego

about me

Kilka słów o mnie


POZNAJMY SIĘ LEPIEJ
Działalność w branży ubezpieczeniowej rozpoczęłam w roku 1992 pomagając mojemu mężowi w prowadzeniu agencji ubezpieczeniowej. Na naszym rynku był to początek ubezpieczeń na życie, od następstw nieszczęśliwych wypadków i ubezpieczeń zdrowotnych, które były mi szczególnie bliskie z powodu moich doświadczeń jako pracownika służby zdrowia. W tych ubezpieczeniach szczególnie ważne jest dostosowanie umowy ubezpieczenia i ocena ryzyka ubezpieczonego , ponieważ realizacja umowy zależy od wieku, stanu zdrowia i rodzaju aktywności, jakie mamy w momencie przystępowania do ubezpieczenia.

Rok 1998 był czasem rozwoju Daewoo Towarzystwa Ubezpieczeniowego S.A., które zaproponowało mi budowę od podstaw i prowadzenie filii w Iławie, oraz budowanie sieci sprzedaży. Praca ta pozwoliła podnieść mi kwalifikacje w branży ubezpieczeń i zapoznać się ze specyfiką kompleksowej obsługi sieci agencyjnej oraz indywidualnego klienta oczekującego dobrej obsługi i poszukującego niskich składek za proste z reguły ubezpieczenia komunikacyjne, mieszkań, domów i gospodarstw rolnych.

Przed zawarciem umowy


Chcemy mieć pewność, że ubezpieczenie będzie nas chroniło, tak jak tego potrzebujemy, to przed zawarciem umowy ubezpieczenia powinniśmy dokładnie zapoznać się z treścią „ogólnych warunków ubezpieczenia” (w skrócie owu). To właśnie w owu znajdziemy dokładne informacje na temat zakresu naszego ubezpieczenia i szczegółowo opisane warunki, jakie muszą być spełnione, by nasza polisa była skuteczna.
Zadzwoń. Odpowiem na wszystkie pytania
Lub skontaktuj się drogą mailową
 

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej wilczynski.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.