Twój doradca i przewodnik w dziedzinie ubezpieczeń

Ubezpieczenie samochodu

"Samochód to coś więcej, niż tylko środek transportu"

Ubezpieczenia komunikacyjne możemy podzielić na dobrowolne i obowiązkowe. Obowiązkiem każdego posiadacza pojazdu jest zawarcie ubezpieczenia OC. Takie ubezpieczenie gwarantuje poszkodowanemu, że otrzyma on odszkodowanie z tytułu wypadku, który został spowodowany z naszej winy. Ubezpieczenie autocasco obejmuje skutki takich zdarzeń, jak kradzież czy wypadek. Dzięki tej polisie mamy także pewność, że dostaniemy odszkodowanie np. w przypadku aktów wandalizmu - porysowania lakieru, wybicia szyb. Ubezpieczenie chroni nas także przed skutkami żywiołów, przede wszystkim gradu, silnego wiatru oraz ulewnego deszczu.

Do polis komunikacyjnych dołączane są także często usługi assistance – pomocy w razie wypadku.

Dodatkowo możemy wykupić także ubezpieczenie ochrony prawnej pojazdu, która zabezpiecza od strony finansowej właściciela oraz użytkowników ubezpieczonego pojazdu przed ryzykiem zaistnienia problemów prawnych związanych z tym pojazdem.

GAP (z ang. Guaranteed Asset Protection) to ubezpieczenie od straty finansowej w przypadku utraty samochodu, czyli szkody całkowitej po wypadku lub kradzieży. Jest to więc stosunkowo tania polisa, ale bardzo korzystna dla klienta. Niewielka kwota w przypadku kradzieży pojazdu lub szkody całkowitej powoduje, że nie trzeba będzie dopłacać kilku czy kilkunastu, a w przypadku drogich samochodów nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych do zakupu nowego samochodu. Ubezpieczenie GAP może zostać zawarte dla samochodu fabrycznie nowego jak i używanego, niezależnie od jego ceny.


Zgłoś nam potrzebę ubezpieczenia przez > FORMULARZ

Termin i miejsce naszego spotkania dostosujemy do Twoich potrzeb.

Zadzwoń. Odpowiem na wszystkie pytania
Lub skontaktuj się drogą mailową
 

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej wilczynski.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.