Twój doradca i przewodnik w dziedzinie ubezpieczeń

O Agencie - moja historia

Działalność w branży ubezpieczeniowej rozpoczęłam w roku 1992 pomagając mojemu mężowi w prowadzeniu agencji ubezpieczeniowej. Na naszym rynku był to początek ubezpieczeń na życie, od następstw nieszczęśliwych wypadków i ubezpieczeń zdrowotnych, które były mi szczególnie bliskie z powodu moich doświadczeń jako pracownika służby zdrowia. W tych ubezpieczeniach szczególnie ważne jest dostosowanie umowy ubezpieczenia i ocena ryzyka ubezpieczonego , ponieważ realizacja umowy zależy od wieku, stanu zdrowia i rodzaju aktywności, jakie mamy w momencie przystępowania do ubezpieczenia.

Rok 1998 był czasem rozwoju Daewoo Towarzystwa Ubezpieczeniowego S.A., które zaproponowało mi budowę od podstaw i prowadzenie filii w Iławie, oraz budowanie sieci sprzedaży. Praca ta pozwoliła podnieść mi kwalifikacje w branży ubezpieczeń i zapoznać się ze specyfiką kompleksowej obsługi sieci agencyjnej oraz indywidualnego klienta oczekującego dobrej obsługi i poszukującego niskich składek za proste z reguły ubezpieczenia komunikacyjne, mieszkań, domów i gospodarstw rolnych.

W roku 2003 rozpoczęłam działalność, jako niezależny od zasady wyłączności agent ubezpieczeniowy, który reprezentuje i współpracuje z kilkoma Ubezpieczycielami, oferując ubezpieczenia nakierowane na różnorodne potrzeby Klientów. Ten rodzaj działalności, w zakresie pośrednictwa ubezpieczeniowego, skierowany jest na oczekiwania Klientów, dla których Ubezpieczyciele mają przygotowane gotowe pakiety ubezpieczeniowe.

Dzięki ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji naszego zespołu i unowocześnianiu infrastruktury firmy oraz dbałości o najwyższej jakości obsługę naszych klientów, jesteśmy czołową firmą pośrednictwa ubezpieczeniowego na lokalnym rynku, specjalizującą się w ubezpieczeniach dla klientów indywidualnych, gospodarstw rolnych oraz w zakresie standardowych ubezpieczeń dla małych i średnich podmiotów gospodarczych, szczególnie w branży medycznej.
 

Posiadamy pełnomocnictwa agencyjne czołowych Towarzystw Ubezpieczeniowych działających na naszym rynku:

Naszymi partnerami w ubezpieczeniach - ogólnych – majątkowych są:
Naszymi partnerami w ubezpieczeniach na życie są:
Zadzwoń. Odpowiem na wszystkie pytania
Lub skontaktuj się drogą mailową
 

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej wilczynski.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.