Twój doradca i przewodnik w dziedzinie ubezpieczeń

Ubezpieczenie życia i zdrowia

1. Ochrona życia - rozwiązania zabezpieczające zobowiązania finansowe.

Przez całe nasze życie próbujemy zapobiegać różnego rodzaju nieszczęściom, które mogłyby spotkać naszych bliskich. Jednak niezależnie od tego jak bardzo byśmy się starali, wszyscy jesteśmy narażeni na choroby i wypadki. Niestety, zamiast przygotować się na takie sytuacje, rozmyślania na ten temat odsuwamy często „na potem”, do chwili, kiedy nieszczęście dotyka członka naszej rodziny lub nas samych. Wtedy często okazuje się, że nie mamy odpowiednich środków, aby zaopiekować się najbliższą osobą lub umożliwić innym opiekę nad nami. Celem ubezpieczenia jest zapewnienie bezpieczeństwa finansowego właśnie w takich trudnych chwilach.

Ocena stanu zdrowia osoby przystępującej do ubezpieczenia odbywa się na podstawie deklaracji zdrowia, kwestionariusza zdrowia lub ewentualnie badań lekarskich przeprowadzanych na koszt Ubezpieczyciela, w zależności od wieku ubezpieczonego i sumy ubezpieczenia oraz stanu zdrowia.

Indywidualne ubezpieczenie na życie gwarantujące ochronę ubezpieczeniową na wypadek śmierci oraz trwałego i całkowitego inwalidztwa. Określona w umowie suma ubezpieczenia, która w miarę nowych potrzeb ubezpieczonego może ulegać zmianom, jest wypłacana ubezpieczonemu- w przypadku trwałego i całkowitego inwalidztwa- lub- w przypadku śmierci - wyznaczonej przez niego osobie.

2. Ubezpieczenia zdrowotne

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne daje nam gwarancje opieki z podwyższonym standardem i likwiduje problem kolejek do specjalistów. Firmy ubezpieczeniowe gwarantują zarówno dostęp do prostych zabiegów ambulatoryjnych, jak również do skomplikowanego leczenia szpitalnego. Oferują także usługi assistance, pomagając w znalezieniu najbliższej placówki medycznej lub apteki.


Zgłoś nam potrzebę ubezpieczenia przez > FORMULARZ

Termin i miejsce naszego spotkania dostosujemy do Twoich potrzeb.

Zadzwoń. Odpowiem na wszystkie pytania
Lub skontaktuj się drogą mailową
 

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej wilczynski.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.