Twój doradca i przewodnik w dziedzinie ubezpieczeń

Misja i wartości

Dajemy naszym Klientom poczucie bezpieczeństwa poprzez budowanie zaufania i stałych mocnych więzi z naszymi partnerami. Codzienna współpraca z naszymi Klientami polega na pielęgnowaniu relacji opartych na zaufaniu i tworzeniu dodatkowych wartości, oraz dostosowania, jakości naszych usług do indywidualnych potrzeb naszych klientów i w konsekwencji osiągnięcia wspólnych korzyści z długoterminowej współpracy.

Naszym Klientom gwarantujemy:

1. Kompleksową obsługę ubezpieczeń na życie, majątkowych i komunikacyjnych,

2. Korzystne ceny i warunki ubezpieczeń dostosowane do ich potrzeb,

3. Szeroki zakres oferty renomowanych zakładów ubezpieczeń,

4. Specjalistyczna pomoc w przypadku powstania szkody i jej likwidacji,

5. Długoletnią dobrą współpracę.

Jesteśmy z Wami ponad 20 lat, obsługę swoich ubezpieczeń już powierzyli nam Wasi przyjaciele i znajomi, będzie zaszczytem dla nas, jeżeli i Państwo powierzycie nam obsługę ubezpieczeń swojego majątku.

 

Zadzwoń. Odpowiem na wszystkie pytania
Lub skontaktuj się drogą mailową
 

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej wilczynski.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.