Twój doradca i przewodnik w dziedzinie ubezpieczeń

Atuty

Doświadczenie

Doświadczenia naszej agencji ubezpieczeniowej przekraczają 20 lat działalności w branży ubezpieczeń. Z naszego doświadczenia wynika szeroka znajomość produktów ubezpieczeniowych proponowanych na rynku ubezpieczeń, w szczególności tych, które Państwu oferujemy.

Profesjonalizm

Jesteśmy profesjonalnymi doradcami i partnerami, którzy rzetelnie przedstawiają Państwu warunki umów ubezpieczenia napisane niejednokrotnie niezrozumiałym prawniczym językiem. W szczególności w zakresie udzielanej ochrony ubezpieczeniowej, ryzyk wyłączonych z tej ochrony oraz obowiązków Ubezpieczonego i postępowania w przypadku powstania szkody.

Pomoc

Dla naszych Klientów jesteśmy dostępni przez całą dobę, szczególnie w trudnych przypadkach powstania szkody.

Zadzwoń. Odpowiem na wszystkie pytania
Lub skontaktuj się drogą mailową
 

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej wilczynski.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.