Rozwiązania dla Twoich skomplikowanych problemów ubezpieczeniowych

Misja i wartości

Misją naszą jest skuteczne przeprowadzenie audytu umów ubezpieczenia, w celu uzyskania korzyści finansowych dla naszego Klienta. W konsekwencji oferowanie gwarancji bezpieczeństwa budowanej na zaufaniu i współpracy w relacjach biznesowych naszych partnerów na dziś i na jutro.

Jesteśmy przygotowani do działania na konkurencyjnym rynku, posiadamy doświadczenie i wiedzę w zakresie ubezpieczeń pozwalającą odpowiadać wyzwania zmieniającego się rynku i potrzeb Klientów. Naszą specjalnością są jedne z najtrudniejszych rodzajów ubezpieczeń – odpowiedzialności cywilnej. Najwyższa staranność wykonywanych czynności i pełna odpowiedzialność za powierzone zadania, pełne zaangażowanie w realizowane projekty tak rozumiemy wartości naszej Firmy. Permanentnie doskonalimy swoją wiedzę ubezpieczeniową. Jesteśmy kompetentni, rzetelni i skuteczni.

Nasze zaangażowanie kierujemy także w stronę pracy dla społeczności lokalnej, organizujemy i wspieramy inicjatywy społeczne, kulturalne i sportowe. Uważamy, że jako ludzie z inicjatywą w sferze biznesu powinniśmy także wspomagać społeczne inicjatywy pozabiznesowe, które mogą służyć społeczności lokalnej.

Zadzwoń. Odpowiem na wszystkie pytania
Lub skontaktuj się drogą mailową
 

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej wilczynski.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.