Twój doradca i przewodnik w dziedzinie ubezpieczeń

Kontakt do Agenta w sprawie ubezpieczenia

Dodatkowych informacji udzieli:

Grażyna Wilczyńska Agent Ubezpieczeniowy
Mobile: +48 509 305 631
E-mail: grazyna.wilczynska@post.pl

 

Adres naszego biura w Iławie:

14-200 Iława ul. Jagiellończyka 16 lok. 217
Telefon: +48 89 648 3545    +48 89 648 9080
www.wilczynski.com.pl


 

FORMULARZ DO AGENTA UBEZPIECZENIOWEGO

Przesyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności

 
 
Uwaga: Wprowadzone przez Państwa dane mogą być wykorzystywane przez nas jedynie do przygotowania wstępnej propozycji projektu ubezpieczeniowego i skontaktowania się z Państwem w celu ustalenia dalszych kroków współpracy. Wszystkie informacje przekazane przez Państwa traktowane są, jako poufne, zgodnie z przepisami prawa i odpowiednich ustaw.

Biuro jest czynne w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od. 8.00 do 16.00

Możliwe jest umówienie indywidualnego terminu spotkania zarówno w czasie godzin pracy biura jak i poza godzinami pracy biurowej. Wykonanie procedury zawarcia umowy ubezpieczenia jest możliwe także w formie korespondencyjnej ( poczta elektroniczna, poczta tradycyjna, kurier ). Działalność prowadzimy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej, możliwa jest więc obsługa Państwa ubezpieczeń na terenie całego Kraju, ograniczają je jedynie nasze z Państwem umowy i opłacalność biznesowa.

Zadzwoń. Odpowiem na wszystkie pytania
Lub skontaktuj się drogą mailową
 

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej wilczynski.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.