Rozwiązania dla Twoich skomplikowanych problemów ubezpieczeniowych

Rodzaje ubezpieczeń

1. Ubezpieczenie OC z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej lub użytkowania mienia

2. Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania zawodu

3. Ubezpieczenie D&O to ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej menedżerów (członków zarządu, rady nadzorczej, komisji rewizyjnej, prokurentów, dyrektorów finansowych)

4. Koszty wycofania produktu z rynku

5. Ubezpieczenie odpowiedzialności z tytułu zanieczyszczenia środowiska

Ubezpieczenie odpowiedzialności z tytułu zanieczyszczenia środowiska odpowiada wymaganiom znowelizowanej legislacji środowiskowej i gwarantuje ochronę związaną z ewentualną odpowiedzialnością przedsiębiorcy za szkody wynikające z zanieczyszczenia środowiska

Ubezpieczenia środowiskowe obejmują swym zakresem te aspekty działalności gospodarczej, które niosą za sobą ryzyko wyrządzenia szkód w środowisku. Ich elastyczność sprawia, że mogą być dostosowane do potrzeb różnych sektorów gospodarczych oraz firm bez względu na ich wielkość.

Zakres pokrycia polis środowiskowych obejmuje:

  • Straty finansowe w następstwie przerw w prowadzonej działalności
  • Roszczenia osób trzecich dot. uszkodzenia ciała lub szkody na mieniu
  • Koszty obrony w postępowaniu sądowym lub pozasądowym
  • Szkody wynikające z transportu materiałów
  • Szkody w środowisku niebędące następstwem skażenia ekologicznego

 

Zgłoś nam potrzebę ubezpieczenia przez > FORMULARZ

Termin i miejsce naszego spotkania dostosujemy do Twoich potrzeb.

Zadzwoń. Odpowiem na wszystkie pytania
Lub skontaktuj się drogą mailową
 

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej wilczynski.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.