Rozwiązania dla Twoich skomplikowanych problemów ubezpieczeniowych

Ubezpieczenia techniczne

Z myślą o przedsiębiorstwach, działających we wszystkich sektorach gospodarki, oferujemy wyspecjalizowane ubezpieczenia techniczne:

  • Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego (EEI)
  • Ubezpieczenie maszyn od awarii (MB)
  • Ubezpieczenie maszyn i urządzeń budowlanych (CPM)
  • Ubezpieczenie od wszystkich ryzyk budowy i montażu (CAR/EAR)

Powyższe produkty są skonstruowane na bazie "all risks" zapewniając ochronę mienia przed wszystkimi ryzykami, które nie są jednoznacznie wyłączone z zakresu ubezpieczenia.


Zgłoś nam potrzebę ubezpieczenia przez > FORMULARZ

Termin i miejsce naszego spotkania dostosujemy do Twoich potrzeb.

Zadzwoń. Odpowiem na wszystkie pytania
Lub skontaktuj się drogą mailową
 

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej wilczynski.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.