Rozwiązania dla Twoich skomplikowanych problemów ubezpieczeniowych

Wpis w rejestrze pośredników ubezpieczeniowych

Tutaj znajdziecie Państwo formalne dane o mojej działalności Brokera Ubezpieczeniowego (proszę wpisać numer zezwolenia: 1199/03 i zaznaczyć typ brokera: Rozdział I. Broker ubezpieczeniowy)

https://rpu.knf.gov.pl/search/broker

Certyfikaty

Zadzwoń. Odpowiem na wszystkie pytania
Lub skontaktuj się drogą mailową
 

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej wilczynski.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.