Twój doradca i przewodnik w dziedzinie ubezpieczeń

Ubezpieczenie domu / ubezpieczenie mieszkania

"Najlepsze ubezpieczenia dla Ciebie i Twojej Rodziny"

Nasza oferta obejmuje wszystkie oferowane na rynku rodzaje ubezpieczeń prywatnych w szczególności tak ważne ubezpieczenia:

1. Mieszkanie i dom

Ubezpieczenie mieszkania gwarantuje nam odszkodowanie w razie kradzieży, zalania czy zniszczeń spowodowanych przepięciem elektrycznym. Ubezpieczenie mieszkania przewiduje także ochronę ubezpieczeniową na wypadek powodzi, silnych opadów czy silnych wiatrów. Ubezpieczenie dotyczy także ochrony przed ogniem. Do polis mieszkaniowych dołączane są także często usługi assistance, takie jak wizyta ślusarza czy hydraulika

2. Odpowiedzialność cywilna w życiu prywatnym

Polisa OC to nie tylko temat dla kierowców. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej może przydać się każdemu z nas w codziennym życiu. Polisa OC w życiu prywatnym ma wiele zalet o ile mądrze ją wybierzemy. Zalałeś mieszkanie sąsiadowi? Twoje dziecko rozbiło szybę w szkole? Pies ugryzł przechodnia w trakcie spaceru? A może potrąciłeś pieszego w czasie jazdy na rowerze? Z ubezpieczeniem OC w życiu prywatnym poczujesz się pewniej w powyższych nieprzyjemnych sytuacjach. Ubezpieczenie OC w życiu prywatnym zapewnia ochronę przed roszczeniami osób, którym Ubezpieczony wyrządził szkodę. Zakres ubezpieczenia może obejmować również pokrycie kosztów ochrony prawnej.

3. Ubezpieczenie Ochrony Prawnej

To ubezpieczenie chroniące przed ryzykiem prowadzenia sporów prawnych i ponoszeniem kosztów z nimi związanych. Przedmiotem ubezpieczenia nie jest, więc konkretna rzecz, tylko (tak jak w ubezpieczeniach OC) interes majątkowy. Ma, więc ono charakter niematerialny.

Warto również zwrócić uwagę na powiązania między OC a OP – ubezpieczeniami, które wzajemnie się uzupełniają. Zadaniem ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej jest spełnianie zasadnych roszczeń odszkodowawczych, które inna osoba podnosi przeciwko Ubezpieczonemu oraz, jeśli to konieczne, troska o to, aby bezzasadne roszczenia osób trzecich zostały skutecznie oddalone. Nie jest to jednak ubezpieczenie, które będzie bronić interesów Ubezpieczonego, jeżeli sam poniósł jakąś szkodę. W takim przypadku możliwe jest uzyskanie dalszej pomocy od swojego Ubezpieczyciela w zakresie ubezpieczenia ochrony prawnej. Umożliwia ono dochodzenie własnych roszczeń odszkodowawczych drogą sądową bez ponoszenia dodatkowych kosztów z tego tytułu.

Ubezpieczony może być chroniony w kilku sferach: w ramach komunikacji, w życiu prywatnym i zawodowym, w ramach prowadzonej działalności gospodarczej lub rolniczej.

4. Ubezpieczenia Następstw Nieszczęśliwych Wypadków

Nieszczęśliwy wypadek może zdarzyć się każdemu i wszędzie.

Zaletą ubezpieczenia jest możliwość dostosowania umowy pod względem czasu ochrony, zakresu ochrony, wysokości sumy ubezpieczenia i świadczeń dodatkowych do konkretnych potrzeb ubezpieczonych osób i możliwości finansowych ubezpieczającego.

Wypłacone świadczenia stanowią dla poszkodowanego finansowe wsparcie w nieszczęściu, jakie go dotknęło. Ponadto wsparcie w trudnych chwilach polisa daje szeroki wachlarz usług assistance.

Ubezpieczyciel może przejmować odpowiedzialność za skutki zdarzeń objętych umową ubezpieczenia, niezależnie od miejsca i chwili ich zajścia, pod warunkiem, że nastąpiły w okresie ochrony ubezpieczeniowej. Ubezpieczenie może działać przez całą dobę na terenie Rzeczypospolitej Polskiej i za granicą.

5. Ubezpieczenie w czasie urlopu lub podróży zagranicznej.

Nieprzewidziane i nagłe wydarzenia mogą zepsuć cały urlop. Podczas wakacji zdarzają się kradzieże, zniszczenie lub zgubienie bagażu, zniszczenie sprzętu turystycznego czy wreszcie nagłe choroby. Polisa gwarantuje nam oczywiście pokrycie kosztów tego typu strat. Zakres ubezpieczenia turystycznego jest jednak znacznie szerszy. To przede wszystkim gwarancja dostępu do lekarza i zwrot kosztów leczenia.

W polisach turystycznych bardzo ważne są też usługi assistance. Infolinie towarzystw ubezpieczeniowych są najczęściej czynne całą dobę. Rozszerzając zakres ubezpieczenia polisy turystycznej możemy otrzymać także pomoc medyczną w przypadku podjęcia pracy zagranicą lub uprawiania sportów.

6. Domek letniskowy

Specjalne ubezpieczenie, które sprawi, że każdy właściciel domku nad jeziorem będzie mógł spać spokojnie - nie tylko podczas wakacji.

7. Jacht

Możemy ubezpieczyć jachty (żaglowe, żaglowo-motorowe, motorowe- w tym skutery wodne), zarejestrowane w rejestrach prowadzonych przez właściwe organy administracji żeglugi śródlądowej lub inne uprawnione podmioty i jachty dopuszczone do żeglugi śródlądowej, oraz inny sprzęt wodny (kajaki, łodzie, deski windsurfingowe, itp.).

Zakres ubezpieczeń obejmuje eksploatację jachtów na akwenach śródlądowych Rzeczypospolitej Polskiej i Europy w celach turystycznych, sportowych i szkoleniowych, okres wyłączenia jachtu z eksploatacji, oraz transport lądowy na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej i Europy. Dodatkowa ochrona może zostać udzielona na czas udziału w regatach i zawodach sportowych.

Dom rodzinny, ognisko domowe to wartości, które najbardziej chcielibyśmy chronić. My możemy zaproponować pełną ochronę ubezpieczeniową dostępną na rynku dla zabezpieczenia majątku, zdrowia i życia rodziny.

Wszystkie sprawy związane z ubezpieczeniami załatwisz w naszym biurze, możesz także liczyć na naszą pomoc w przypadku wystąpienia szkody w zakresie informacji o postępowaniu, prawach i obowiązkach klienta, przyjęcie zgłoszenia szkody, udzielanie informacji na temat przebiegu likwidacji szkody.

Pomyśl o sobie i swoich najbliższych!


Zgłoś nam potrzebę ubezpieczenia przez > FORMULARZ

Termin i miejsce naszego spotkania dostosujemy do Twoich potrzeb.

Zadzwoń. Odpowiem na wszystkie pytania
Lub skontaktuj się drogą mailową
 

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej wilczynski.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.