Rozwiązania dla Twoich skomplikowanych problemów ubezpieczeniowych

Oferta Brokera Ubezpieczeniowego

Kilka słów o mnie


POZNAJMY SIĘ LEPIEJ
Działalność w zakresie pośrednictwa ubezpieczeniowego rozpocząłem w 1990 roku. W roku 1992 została zarejestrowana nasza Firma jako agencja ubezpieczeniowa działająca na własny rachunek. Reprezentowaliśmy wiele Towarzystw Ubezpieczeniowych, współpracowaliśmy z innymi pośrednikami ubezpieczeniowymi, agentami i brokerami. Sprzedawaliśmy i obsługiwaliśmy ubezpieczenia naszych klientów w różnych segmentach rynku, zdobywaliśmy rynek, budowaliśmy markę A.G.L.A. Ubezpieczenia.

W roku 1993 wyszedłem z udaną inicjatywą zaangażowania lokalnych Samorządowców i Przedsiębiorców w idee Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych , które do dnia dzisiejszego funkcjonują na lokalnym rynku ubezpieczeniowym.

Przed zawarciem umowy z Brokerem


Chcemy mieć pewność, że ubezpieczenie będzie nas chroniło, tak jak tego potrzebujemy, to przed zawarciem umowy ubezpieczenia powinniśmy dokładnie zapoznać się z treścią „ogólnych warunków ubezpieczenia” (w skrócie OWU). To właśnie w OWU znajdziemy dokładne informacje na temat zakresu naszego ubezpieczenia i szczegółowo opisane.
Zadzwoń. Odpowiem na wszystkie pytania
Lub skontaktuj się drogą mailową
 

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej wilczynski.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.