Ubezpieczenia zdrowotne i na życie

Polskie prywatne ubezpieczenia zdrowotne to przede wszystkim dostęp bez kolejki, bez oczekiwania, do prywatnych usług medycznych, do najlepszych klinik, przychodni, szpitali.

Po opłaceniu składki za usługi opisane w Katalogu Świadczeń Ubezpieczony nie ponosi już kosztów prywatnego leczenia. Gdy wykupi dla siebie, czy rodziny ubezpieczenie szpitalne to jest operowany bez konieczności wielomiesięcznego oczekiwania, 100% kosztów ponosi Towarzystwo ubezpieczeniowe i jednocześnie zwalnia miejsce w kolejce do leczenia dla innych osób.

Jakie są faktyczne koszty? Czy jest to produkt dla osób zamożnych, czy dla osób biedniejszych?

Należy pamiętać, że ubezpieczenia nie są dla ludzi bogatych, ich stać na każde wydatki na prywatne leczenie, są dla zwykłych obywateli. Najniższe koszty są wtedy, gdy pracodawca kupuje takie ubezpieczenie dla swoich pracowników. Ochronę medyczną za niewielkie pieniądze, od 30 zł miesięcznie, zyskują wtedy wszyscy, zdrowi, chorzy, młodzi i starzy. Ubezpieczenia pracownicze, najpopularniejsze w Europie, są również najtańsze.

Ubezpieczenia wypadkowe i chorobowe

Obejmują ryzyko wypadku, w tym wypadku przy pracy i choroby zawodowej. Osoba objęta ubezpieczeniem - w zależności od rodzaju ubezpieczenia - ma prawo do jednorazowego lub regularnego świadczenia.      

Ubezpieczenia grupowe na życie

Niezależnie od tego, w jakiej branży działa firma, w trakcie pracy może dojść do nieszczęśliwego wypadku. Dlatego właśnie właściciele firm powinni pomyśleć o bezpieczeństwie i swojego pracownika i jego najbliższych. Gdy zdecydujemy się na polisę grupową w naszej firmie, mamy pewność, że rodzina poszkodowanego pracownika nie pozostanie bez środków do życia. Pracownikom z kolei, w razie i zwykłego przeziębienia, i poważnej choroby, możemy bez trudu zapewnić opiekę medyczną na najwyższym poziomie.

Ubezpieczenie grupowe może także zapewniać dostęp do prywatnych usług medycznych. Polisy dla pracowników mają charakter ochronny.

Zadzwoń. Odpowiemy na wszystkie pytania
Lub skontaktuj się drogą mailową
 

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej wilczynski.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.