Rozwiązania dla Twoich skomplikowanych problemów ubezpieczeniowych

Kilka słów o mnie

Jakie były moje początki w branży ubezpieczeń?

Działalność w zakresie pośrednictwa ubezpieczeniowego rozpocząłem w 1990 roku.

W roku 1992 została zarejestrowana nasza Firma jako agencja ubezpieczeniowa działająca na własny rachunek. Reprezentowaliśmy wiele Towarzystw Ubezpieczeniowych, współpracowaliśmy z innymi pośrednikami ubezpieczeniowymi, agentami i brokerami. Sprzedawaliśmy i obsługiwaliśmy ubezpieczenia naszych klientów w różnych segmentach rynku, zdobywaliśmy rynek, budowaliśmy markę A.G.L.A. Ubezpieczenia.

W roku 1993 wyszedłem z udaną inicjatywą zaangażowania lokalnych Samorządowców i Przedsiębiorców w idee Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych , które do dnia dzisiejszego funkcjonują na lokalnym rynku ubezpieczeniowym.

Potrzeba pierwszych zmian

W roku 1995 zostałem zaangażowany w misje tworzenia od podstaw w Iławie oddziału STU Hestii Insurance S.A., zdobyte doświadczenie i wiedza jednego z czołowych Ubezpieczycieli na naszym rynku procentuje do dziś. Lokalną markę Hestii budowałem do roku 2002. W latach 1995-2003 oddział prowadzony przeze mnie był jednym z najlepszych oddziałów STU ERGO HESTII S.A. w kraju, zdobyliśmy wiele nagród i wyróżnień.

Nowa sytuacja inspiruje

Prowadzenie działalności gospodarczej to proces, stałe dążenie do celu, wymagające od nas aktywności i zaangażowania oraz podejmowania wyzwań, które są nieodłączną częścią rzeczywistości. Nowe sytuacje inspirują nas do wprowadzenia zmian, wzmocnienia pozycji na rynku, odświeżenia marki. Takie działania wymagają przemyślanej strategii i determinacji w jej realizowaniu.

Na początku 2003 roku po otrzymaniu zezwolenia Komisji Nadzoru Ubezpieczeń i Funduszy Emerytalnych na prowadzenie działalności brokerskiej w zakresie ubezpieczeń rozpocząłem działalność brokerską. Ta forma działalności ubezpieczeniowej jest szczególnie ważna dla klientów wymagających ustalenia indywidualnych warunków ubezpieczenia. Pozwala na zawieranie i wykonywanie umów ubezpieczenia w imieniu ubezpieczającego albo na pośredniczenie przy zawieraniu umów ubezpieczenia na rzecz ubezpieczonego.

Zadzwoń. Odpowiem na wszystkie pytania
Lub skontaktuj się drogą mailową
 

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej wilczynski.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.