Rozwiązania dla Twoich skomplikowanych problemów ubezpieczeniowych

Atuty

1. Swoją ofertą odpowiadamy na faktyczne potrzeby ubezpieczeniowe naszych ubezpieczonych klientów przygotowując program ubezpieczeń indywidualnie dostosowany do Państwa oczekiwań, pokrywający istotne ryzyka Waszej działalności.

2. Jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa indywidualne interpretacje poszczególnych zapisów umowy ubezpieczenia.

3. W przypadku powstania szkody jesteśmy do Państwa dyspozycji całodobowo, będziemy na Wasze życzenie monitorować proces postępowania likwidacyjnego na każdym jego etapie i doradzać podejmowanie odpowiednich kroków w celu sprawnego zakończenia procedury.

4. Jesteśmy przygotowani na bieżący monitoring zmian w Waszych umowach ubezpieczenia, oraz proponowanie nowych rozwiązań w przypadku takiego oczekiwania z Państwa strony.

5. Nieustannie podążamy za zmianami w prawie i rynku ubezpieczeniowym w celu oferowania najlepszego serwisu ubezpieczeń dla naszych wymagających klientów.

Zadzwoń. Odpowiem na wszystkie pytania
Lub skontaktuj się drogą mailową
 

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej wilczynski.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.